psikologji.net
Janar 23, 2017, 11:46:28 PD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net
 
   Kreu   Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Postuesit më të mirë *
1-   Gresa Pirana
3034 posts
2-   J@mes
2804 posts
3-   sweety
354 posts
4-   Durrsake
322 posts
5-   Marijuana85
317 posts
6-   Ergesta
315 posts
7-   ^_BIM_BUM_BAM_^
238 posts
8-    nor@
211 posts
9-    GABRIEL
200 posts
10-   Kavaljer
186 posts
11-   Psikolog
156 posts
12-    Gazi
155 posts
13-   BeRaTsi_MiZeRje
107 posts
14-   LeGJenda
78 posts
15-   sweety heart
67 posts

Statistika *
Dot Totali i anetareve : 3137
Dot Totali i postimeve : 7238
Dot Totali i temave : 2680
Dot Totali i kategorive : 10
Dot Totali i rubrikave : 87

Sondazh *
Ç'mendoni për përdhunuesit?
Manjakë seksual | 63 (34%)
-
Viktima të situatës | 9 (4%)
-
Nuk e di | 0 (0%)
-
- A ka të bejë veshja dhe sjellja e femrës? | 3 (1%)
-
Sigurisht | 21 (11%)
-
Aspak | 21 (11%)
-
Nuk e di | 8 (4%)
-
- Kush e ka fajin? | 0 (0%)
-
Përdhunuesi | 42 (23%)
-
Femra provokuese | 9 (4%)
-
Media / Shoqëria | 6 (3%)
-
Totali I Votave: 70


Kërko me Google *

Postimet e Fundit *
8192: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead
Kartele: /home/psikolog/public_html/forumi/Sources/Load.php(198) : runtime-created function
Rresht: 3