psikologji.net
Qershor 22, 2017, 09:45:25 MD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net
 
  Kreu Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Sondazh
Pyetje: Cila veture ju pelqen me se shumti ?
Audi - 2 (25%)
Mercedes - 4 (50%)
BMW - 1 (12.5%)
Opel / Vauxhall - 0 (0%)
Hondai - 0 (0%)
Volkswagen - 0 (0%)
tjeter - 1 (12.5%)
Totali I Votave: 8

Faqe: [1]   Shko Poshte
  Printo  
Autor Teme: Cila veture ju pelqen me se shumti?  (Lexuar 6046 here)
0 Anetare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.
Marijuana85
Global Moderator
Anëtar i respektuar
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 317
1856.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Marijuana85


Shiko Profilin
« : Prill 14, 2009, 03:53:43 MD »

Jepni mendimin e juaj rreth markes se ju pelqen, ose rreth vetures se ju pelqen.
Mund te postoni fotografi  ose link per ta sqarruar mendimin e juaj. Keni kujdes me madhesine e fotografise.

Diskutim te mbare. Smiley
IdentifikuarI can fly
But I want his wings
I can shine even in the darkness
But I crave the light that he brings
Revel in the songs that he sings
My angel Gabriel ...
Marijuana85
Global Moderator
Anëtar i respektuar
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 317
1856.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Marijuana85


Shiko Profilin
« Pergjigje #1 : Prill 14, 2009, 04:07:05 MD »

Ja vetura se me pelqen mua Nxjerr dhembet :

Audi A3ose ne ngjyre zeze:

« Ndryshimi I Fundit: Prill 14, 2009, 04:08:45 MD nga Marijuana85 » IdentifikuarI can fly
But I want his wings
I can shine even in the darkness
But I crave the light that he brings
Revel in the songs that he sings
My angel Gabriel ...
Gazi
Anëtar kryesor
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 155
1321.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Gazi

Shiko Profilin
« Pergjigje #2 : Prill 14, 2009, 05:39:06 MD »

Prej veturave me pelqen Mercedezi, kurse prej SUV prape Mercedezi ML ose Mitsubishi te ndryshem
Identifikuar
J@mes
The World Is Yours
Administrator
Qytetar/e Nderi
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2805
7513.00 Kredite

View Inventory
Send Money to J@mes


Shiko Profilin WWW
« Pergjigje #3 : Prill 14, 2009, 08:13:59 MD »

Ka shume modele dhe tipe makinash qe me pelqejne.

Njeren prej tyre po e paraqes ketu:Identifikuar


^_BIM_BUM_BAM_^
Anëtar kryesor
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 238
1424.00 Kredite

View Inventory
Send Money to ^_BIM_BUM_BAM_^

BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe


Shiko Profilin
« Pergjigje #4 : Prill 15, 2009, 03:38:11 PD »

Te Bukura Po Sa Kushtoin Ato Pra
Kurse Un deshiroja Nje Si Ky Jo Vetem Un Po te Gjith E kan
Deshiren Te Ken Nje Si&nbsp; KyIdentifikuar

Engjejt e quajn gezim i qiellit, djajt e quajn vuajtje e sketerres,

Po Te Pyeti Nenia Thuaj U Martua Po Te Pyeti C'Nuse Mori Thuaj 3 Plumba Ne Kraror Mori Po Te Pyeti Cfar Krushnji Ishin Thuaj Ishin Korbet Qe Fluteronin Ne Trupin E Tij
stellina
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 43
356.00 Kredite

View Inventory
Send Money to stellina


Shiko Profilin
« Pergjigje #5 : Prill 15, 2009, 11:43:16 PD »

o Bimi sa e bukur kjo ....sikur ta kisha nje si kjo...po me pelqen shume.....


mua zakonisht me terheqin chrysler
Identifikuar

Il BPM del cuore...ascoltala fratello.E la tua traccia personale.NN smettere ma di ballarci sopra.Avolte stagli dietro,altre volte avanti,ma nn smettere mai di sognare nuovi sogni....RADIO CAOS...ascolta il tuo cuore....
Perla
Global Moderator
Fillestar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 32
266.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Perla

Stolen


Shiko Profilin
« Pergjigje #6 : Prill 26, 2009, 07:00:17 PD »

Si makine te pare , nuk kam shume pretendime hihihihiih
Identifikuar

Non pensare troppo al futuro...guardati in torno...siamo gia arrivati ! ...
...Destinazione paradiso !!!
Shkelqesia_E_Tij
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12
98.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Shkelqesia_E_Tij

The Knight Of Light


Shiko Profilin
« Pergjigje #7 : Maj 11, 2009, 08:43:37 MD »

amon mer kini meshire se na bete me dhimbje koke me keto fotot Shkel syrin
Identifikuar

i'm not yours !!!
albo
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 15
122.00 Kredite

View Inventory
Send Money to albo


Shiko Profilin
« Pergjigje #8 : Maj 12, 2009, 06:45:32 MD »

Te Bukura Po Sa Kushtoin Ato Pra
Kurse Un deshiroja Nje Si Ky Jo Vetem Un Po te Gjith E kan
Deshiren Te Ken Nje Si&nbsp; Ky


Jam shume dakort me ty Smiley
Identifikuar
LeGJenda
Anëtar i ri
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 78
214.00 Kredite

View Inventory
Send Money to LeGJenda


Shiko Profilin
« Pergjigje #9 : Maj 15, 2009, 09:51:21 PD »

my love   kjo osht diqka fenomal per mu Pro
Identifikuar
nor@
Anëtar kryesor
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 211
1644.00 Kredite

View Inventory
Send Money to nor@

Shiko Profilin
« Pergjigje #10 : Gusht 18, 2009, 12:30:30 MD »

ka shume vetura qe ne shikimin e pare me pelqejn shume por so e veqoj Audi A3.


Identifikuar
Durrsake
Anëtar i respektuar
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 322
2602.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Durrsake


Shiko Profilin
« Pergjigje #11 : Dhjetor 03, 2009, 08:27:17 PD »
Kjo dhe mua   Te dua
Identifikuar

Give me your night,
And I will show you my passion,
Give me your lust,
And I will drink you dry,
Give me your dreams,
And I will show you a lover,
Give me your heart,
and I will hold you close,
And I will love you till the day I die.
Faqe: [1]   Shko Lart
  Printo  
 
Shko te:  

SimplePortal Classic 2.0.5
Mundeshuar nga MySQL Mundesuar nga PHP psikologji.net | Mundesuar nga SMF 1.1.8.
© 2005, Simple Machines LLC. Te Gjitha Te Drejtat Te Rezervuara.
XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua ne 0.093 sekonda me 22 veprime.