psikologji.net
Prill 19, 2014, 01:01:24 MD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net

Kreu Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshte
  Printo  
Autor Teme: Guide Seksi ne Tirane  (Lexuar 2367 here)
0 Anetare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.
J@mes
The World Is Yours
Administrator
Qytetar/e Nderi
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2802
7483.00 Kredite

View Inventory
Send Money to J@mes

Shiko Profilin WWW
« : Shtator 15, 2009, 07:36:29 MD »

Aferdita 38 vjec, nene e dy femijeve ka 18 vite qe punon si prostitute, pasi ka lene pas nje martese te deshtuar, nje bashkeshort te dhunshem, nje divorc...

Fillimisht i duhej te punonte per te shuar urine e saj dhe te femijeve, e gjate ushtrimit te prostitucionit u be perdoruese e heroines.

“Shume kliente kam patur ne jeten time, duke nisur nga mosha 16-vjecare deri ne 70 vjec. Ka nga ata qe me kane share ne rruge e me pas kane ardhur tek une si kliente.Kur nuk kane patur para me kane dhene droge e keshtu jam bere perdoruese e saj”, thote kjo grua fatkeqe.

Aferdita ka dy klase shkolle, punon pa tutor, eshte nena qe ne syte e femijeve shet kanace gjate dites, por qe ne mbremje duhet te beje punen e prostitutes.

“Secila nga prostitutat 60-70 te tilla qe njoh une bashke me transvestite,dalin per te punuar pas ores 20:30 te mbremjes”, thote Aferdita.

E ne fakt nuk ka nevoje per nje harte orientimi, se ku veprojne keto punetore, te zanatit me te vjeter ne bote.

Turizmi i seksit zhvillohet ne qender te Tiranes, ne monumentet kryesore te saj dhe si per ironi te fatit ‘perfundon’ te Qendra Spitalore Universitare “Nene Tereza”.

Mes prostitutave ka studente, gra me femije dhe kete pune e bejne vajza nga 18 vjec deri ne zonja 60-vjecare. /TCH/

Vendet kryesore te zhvillimit te prostitucionit jane:

Identifikuar

Faqe: [1]   Shko Lart
  Printo  

Shko te:  

SimplePortal Classic 2.0.5
Mundeshuar nga MySQL Mundesuar nga PHP psikologji.net | Mundesuar nga SMF 1.1.7.
© 2005, Simple Machines LLC. Te Gjitha Te Drejtat Te Rezervuara.
XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua ne 0.095 sekonda me 20 veprime.