psikologji.net
Qershor 22, 2017, 09:49:06 MD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net
 
  Kreu Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshte
  Printo  
Autor Teme: Ndihm  (Lexuar 2570 here)
0 Anetare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.
kim16
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1
10.00 Kredite

View Inventory
Send Money to kim16

Shiko Profilin
« : Shkurt 07, 2011, 01:57:13 MD »

Per qeto tema muncisht mem nimu? shkruni per to.

Temat :

1. A mund të shmanget varësia ndaj droges.

2. Në afrim të vdekjes.

3. Pse ndodhin kaq shum vetëvrasje tragjike.

4. Duhet çmuar çdo moment si i fundit për ju.

Pres ndihmen e juaj.
Identifikuar
zhyzel
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3
24.00 Kredite

View Inventory
Send Money to zhyzel


Shiko Profilin
« Pergjigje #1 : Shkurt 07, 2011, 03:06:07 MD »

fillimisht do te deshiroj ti pergjigjem pyetjes rreth vetevrasjes.psikika humane do te mbetet nje nga enigmat me te medha qe mund te ekzistoje.eshte mjaft e veshtire te depertosh ne labirintet e fshehte te subkoshiences.ne baze te opinionit tim personal mendoj se cdo qenie humane ka menduar te pakten nje here te vetme ne jete vetvrasjen dhe kjo mund te vije per shkaqe nga me te ndryshmet.kryesorja sipas meje eshte nenvleresimi i ulet per vetveten si dhe prirjet mazohistike.e konsiderojne vetveten te pafuqishem per tu perballur me sfidat e jetes dhe jane te nenvarur nga individe te tjere perreth tyre.mendoj se eshte mjaft e rendesishme qe cdo njeri duhet te forcoje ndjenjat narcistike qe mbart brenda vetvetes dhe ta kuptoje se askush nuk ka me teper te drejte te jetoj se ai.ky eshte opinioni im persa i perket vetvrasjeve.
Identifikuar

Une besoj tek ty por edhe dyshimin nuk e le ne harrese.
Faqe: [1]   Shko Lart
  Printo  
 
Shko te:  

SimplePortal Classic 2.0.5
Mundeshuar nga MySQL Mundesuar nga PHP psikologji.net | Mundesuar nga SMF 1.1.8.
© 2005, Simple Machines LLC. Te Gjitha Te Drejtat Te Rezervuara.
XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua ne 0.081 sekonda me 20 veprime.