psikologji.net
Korrik 22, 2017, 02:46:11 MD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net
 
  Kreu Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshte
  Printo  
Autor Teme: atashimi ne shoqerizim  (Lexuar 2195 here)
0 Anetare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.
Erita
Fillestar/e
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3
18.00 Kredite

View Inventory
Send Money to Erita

jeto qdo qast sikur te jete qasti i fundit...


Shiko Profilin
« : N?ntor 18, 2011, 10:58:21 PD »

Duke e ditur qe atashimi eshte shume i shprehur te femijet dhe ndikon shum ne shoqerizim ju lutem nese ka diksuh material ose ndonje teme rreth kesaj dukurie,te shneoni brenda forumit.Me respekt Erita.
Identifikuar
Faqe: [1]   Shko Lart
  Printo  
 
Shko te:  

SimplePortal Classic 2.0.5
Mundeshuar nga MySQL Mundesuar nga PHP psikologji.net | Mundesuar nga SMF 1.1.8.
© 2005, Simple Machines LLC. Te Gjitha Te Drejtat Te Rezervuara.
XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua ne 0.083 sekonda me 20 veprime.